top of page

info o nákupe

 • Páči sa mi jeden produkt, ako si ho môžem objednať?"
  Postup je jednoduchý a celý má iba pár krokov. Stačí si vybrať Váš tovar, kliknúť na tlačítko “Do tašky” a postupovať podľa sprievodcu, ktorý Vám pomôže s nákupom. Na výber máte nákup bez registrácie, kde stačí zadať Vaše osobné údaje, alebo sa môžete pri nákupe zaregistrovať, čím ušetríte čas pri vypĺňaní osobných údajov, keď našu stránku navštívite v budúcnosti.
 • Ako môžem zaplatiť za tovar?
  Pri nákupe na našej webstránke môžete platiť jednoduchými a bezpečnými spôsobmi. Stačí si len vybrať ten, ktorý Vám najviac vyhovuje. 1. Dobierka Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere priamo doručovateľovi kuriérskej spoločnosti . 2. Hotovosť Za tovar zaplatíte osobne v našom kaderníckom salóne Salon IX., na Dolnej 47 v Banskej Bystrici. 3. Kartou na účet spoločnosti.
 • Ako sa mám starať o predĺžené vlasy?
  YPredĺžené vlasy nepotrebujú nejakú extra starostlivosť. Celkovo pre vaše vlasy je ale vhodné používať kondicionéry, masky prípadne olejčeky na končeky vlasov. Pri rozčesávaní najprv začnite česaním končekov vlasov a postupne začnite česať po celej dĺžke vlasov. Dávajte pozor na spoje, aby sa nenarušili a nezošmykli sa. Ideálne je používať špeciálnu kefu na predĺžené vlasy.
 • Koľko prameňov vlasov je potrebných na predĺženie alebo zahustenie vlasov?
  Všetko závisí na hustote a dĺžke vašich vlasov. Pri zahusťovaní vlasov sa odporúča 50-80 prameňov. Na predĺženie vlasov, napríklad o 20 cm je potrebných cca 120 prameňov. Ak chcete výraznejšie predĺženie vlasov, je potrebné použiť viac prameňov vlasov 130 až 170. Aby prechod medzi vašimi a predĺženými vlasmi nebol viditeľný, je potrebné vlasy efilovať a ostrihať špeciálnym strihom.
 • Je možné nadpojiť do rovných vlasov vlnité alebo naopak - do vlnitých vlasov rovné?
  Ak si do rovných vlasov nadpojíte jemne vlnité, účes bude pôsobiť bohatšie. Pri vlnitých vlasoch ale neodporúčame nadpájať rovné vlasy. Rovné vlasy zostanú stále rovné a s vašimi prirodzene zvlnenými vlasmi by to nevyzeralo najlepšie.
bottom of page