Späť
Úvod / Salon IX.

Salon IX.

www.salon9.sk

V Salone IX. sme sa rozhodli zamerať na kvalitné kozmetické a kadernícke služby, luxusné zariadenie a odborne školený personál, aby sme vedeli zabezpečiť vašu spokojnosť.

Salon IX. bol vytvorený s cieľom združiť všetky aspekty krásy pod jednu strechu.

Veríme, že s ponukou širokej škály procedúr, služieb a profesionálnych produktov dávame našim klientom najlepší možný zážitok.

Sme hrdí na služby, ktoré ponúkame a poskytujeme vám v najlepšom možnom zariadení. Neustále načúvame potrebám našich klientov a prispôsobujeme naše služby a produkty, tak, ako ich vy potrebujete. Preto môžeme s istotou povedať, že Salon IX. je správna voľba.


Prečo sú EZ HAIR a SALON IX iní ako iné predlžovania?
 

Všetky vlasy pripravujeme zákazníkom na mieru – od ukončenia až po farbu a hustotu prameňa. Každý z nás je individuál, ktorý potrebuje individuálnu starostlivosť. Vieme, že ak predĺženie alebo zahustenie má byť efektívne, vlasy musia na 99% sedieť s vašou štruktúrou, typom vlnitosti a neposledne farbou. Vlasy vieme pripraviť až do 100 rôznych farebných odtieňov. EZ HAIR sú preto vlasy šité na mieru.
Ďalšia veľmi dôležitá vec, keď sa rozhodujete nad predĺžením vlasov je výber spôsobu – alebo spoja ako si dáte predĺžiť vlasy. Nikto z nás nechce prísť o svoje vlasy a preto po dlhoročných skúsenostiach so všetkými metódami sme vyvinuli spoj – ktorý je minimálne viditeľný, vynikajúco drží a to najdôležitejsie - nepoškodí váš vlas.
Nazvali sme ho SUPER EUROLOK. Zatiaľ ho na Slovensku používa len zopár ľudí, a to sú väčšinou naši odberatelia. Funguje na podobný spôsob ako eurolok, ale v porovnaní s ním je širší, a kratší. Keďže je širší, zmestí sa do neho viac vlasov, tým je uchopenie prameňa bezpečnejšie a pevnejšie. Je kratší, čím je menej viditeľný. Je medený – z mäkkého a nehrdzavejúceho kovu. A farba na ňom je vypálená, čiže oproti euroloku, ktoré sú postriekané – farba sa nezošúcha a drží si svoj krycí odtieň počas celého predĺženia.

Samozrejme aby naozaj vaše vlasy neboli poškodené po predlžovaní je dôležité dodržať:

  • Nenechať si pramene viac ako 2.5-3 mesiace
  • Používať kondicionér aj na miesta, kde sú spoje a hojne
  • A najdôležitejšie - dať si založiť vlasy skúsenému profesionálovi, ktorý používa kvalitné nástroje

Každá z vás by si mala vyberať hlavne podľa toho, či sa naozaj ten človek rozumie predlžovaniu a nejde mu len o rýchly zárobok. Značka EZ HAIR si vybudovala svoje meno iba vďaka spokojným zákazníkom, ktorí odporučili ďalších. A keď sa začalo ku nám hrnúť viac a viac ľudí, uvedomili sme si, že doteraz na Slovensku väčšina predlžovačov a tu česť výnimkám, robí predlžovaniu zlé meno. Predlžovanie vlasov neškodí – pokiaľ je rozloženie vlasov správne, vlasy sú správne uchopené, pramene nie sú preťažené a najdôležitejšie, vlasy sú šetrne zložené, vašim vlasom sa NIČ nemôže stať
Ďalším problémom je keratín – ako typ spoja. Keratín je továrenské lepidlo na báze živice, ktoré sa pod vysokou teplotou až 170-220 stupňov alebo ultrazvukom (ktorý je veľmi nebezpečný) topí a následne takýmto spôsobom sa prilepujú pramienky do prameňov vlasov. To by nebola ta zlá časť, ale pri skladaní keratínu dochádza k nadmernému poškodeniu vlasov. Keratín sa buď sťahuje alebo drví, slabšie vlasy sa vytrhajú počas tohto procesu alebo zlámu. Ostatné vlasy sú oslabené, lebo šupiny, ktoré sú na povrchu vlasu sa odtrhnú spolu s keratínom. Len na porovnanie spojov, ktoré používame – náš spoj sa zatvorí na knižku o veľkosti 2x3 mm a pri skladaní sa špeciálnymi kliešťami pootvorí – nie kompletne, aby nedošlo k stlačeniu vlasov a následne sa skĺzne dole. Bez chémie, bez trhania a bez lámania vlasov.
Mnohých z vás zaujíma, že na aké vlasy sú tieto spoje vhodné? Na všetky. Máme zákazníkov po chemoterapii, 20-čky, 30-čcky, 40-čky, 50-čky….. s riedkymi vlasmi, s jemnými vlasmi… A sú to zákazníci, ktorý sú našimi klientmi nie 3 mesiace ale viac ako rok –dva. To hovorí len o tom, že o svoje vlasy neprišli a predĺženie im vyhovuje.

EZ Hair používa iba výber z tých najlepších Ruských a Európskych vlasov na trhu. Keďže si vlasy nakupujeme v surovom stave a spracúvame ich všetky na Slovensku, na všetky naše výrobky dávame záruku.

 


 

 

Bratislava

 

Salon IX. Vienna Gate
1. poschodie výťahom na ľavo
Kopčianska 8
851 01 Bratislava

Tel.č.: 0915 991 338
Email: BA@salon9.sk

Otváracie hodiny:
PO-SO : 09.00 - 21.00 hod 
 

Banská Bystrica

 

Salon IX. Beauty Wellness
Dolná 47
974 01 Banská Bystrica
 

Tel.č.: 0949 303 603
Email: BB@salon9.sk

Otváracie hodiny:
PO-PI : 09.00 - 18.00 hod
SO: na objednávku 

 
Zobraziť na veľkej mape