Späť
Úvod / FAQ

Časté otázky

Ak nenájdete odpoveď na Vašu otázku, obráťte sa na nás emailom na

Páči sa mi jeden produkt, ako si ho môžem objednať?

Postup je jednoduchý a celý má iba pár krokov. Stačí si vybrať Váš tovar, kliknúť na tlačítko “Do tašky” a postupovať podľa sprievodcu, ktorý Vám pomôže s nákupom. Na výber máte nákup bez registrácie, kde stačí zadať Vaše osobné údaje, alebo sa môžete pri nákupe zaregistrovať, čím ušetríte čas pri vypĺňaní osobných údajov, keď našu stránku navštívite v budúcnosti.

Ako môžem zaplatiť za tovar?

Pri nákupe na našej webstránke môžete platiť jednoduchými a bezpečnými spôsobmi. Stačí si len vybrať ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

1. Dobierka
Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere priamo doručovateľovi kuriérskej spoločnosti .

2. Hotovosť
Za tovar zaplatíte osobne v našom kaderníckom salóne Salon IX., na Kopčianskej č.8 v Bratislave alebo v salóne Salon IX., na Dolnej 47 v Banskej Bystrici.

Je pri objednávke tovaru nutná registrácia ?

Pri nákupe v našom e-shope sa nemusíte registrovať. Ak sa však zaregistrujete, pri ďalšom nákupe už nemusíte vypisovať vaše kontaktné údaje. 

Aké vlasy predávate na vašej webstránke?

Spolupracujeme s jedným z popredných výrobcov vlasov vo Východnej Európe. Na Slovenský trh vám ich prinášame pod značkou EZ HAIR. Máme prístup k tým najkvalitnejším vlasom, ktoré nie sú chemicky upravované, farbené alebo ináč zaťažované. Sú to vlasy tej najvyššej kvality.

Ako sa mám starať o predĺžené vlasy?

Predĺžené vlasy nepotrebujú nejakú extra starostlivosť. Celkovo pre vaše vlasy je ale vhodné používať kondicionéry, masky prípadne olejčeky na končeky vlasov. Pri rozčesávaní najprv začnite česaním končekov vlasov a postupne začnite česať po celej dĺžke vlasov. Dávajte pozor na spoje, aby sa nenarušili a nezošmykli sa. Ideálne je používať špeciálnu kefu na predĺžené vlasy.

Koľko prameňov vlasov je potrebných na predĺženie alebo zahustenie vlasov?

Všetko závisí na hustote a dĺžke vašich vlasov. Pri zahusťovaní vlasov sa odporúča 50-80 prameňov. Na predĺženie vlasov, napríklad o 20 cm je potrebných cca 120 prameňov. Ak chcete výraznejšie predĺženie vlasov, je potrebné použiť viac prameňov vlasov 130 až 170. Je vhodné použiť viac dĺžok, alebo vlasy postupne ostrihať.

Je možné nadpojiť do rovných vlasov vlnité alebo naopak - do vlnitých vlasov rovné?

Ak si do rovných vlasov nadpojíte jemne vlnité, účes bude pôsobiť bohatšie. Pri vlnitých vlasoch ale neodporúčame nadpájať rovné vlasy. Rovné vlasy zostanú stále rovné a s vašimi prirodzene zvlnenými vlasmi by to nevyzeralo najlepšie.